DSN YAPI 1988 yılında alüminyum doğrama ve panjur imalatıyla başlayan firmamız 2000 yılında pvc doğrama ve katlanır cam mamûllerinide ürün yelpazesine katarak yoluna devam etmektedir. Aynı tarihte Balçova showroomla birlikte de pimapen satıcı bayiliği ve panjur alüminyum doğrama satış ve uygulamasına başlamıştır. 

1999 yılında Pimapen üretici bayiliğini alarak Balçovada ki Showroom aynı hizmet kalitesiyle pimapen, alüminyum doğrama ve panjur pimapen üretimine devam etmektedir. İlk başladığı günden beri müşteri memnuniyetini hep ön planda tutan firmamız "Kaliteli malzeme kaliteli işçilik" prensibi ile geride binlerce memnun müşteri bırakarak bu günlere gelmiştir.

Kalite kadar estetiğinde önemli olduğunu bilen,ürün ve hizmette kaliteden ödün vermeyen DSN YAPI zengin renk çeşitleriyle birbirinden farklı model ve ürünlerle pimapen, Alüminyum doğrama ve motorlu panjur işlerinizde sizlere hizmet vermektedir. 

Müşteri memnuniyetini,hizmet ve üründe kaliteyi ilke edinen DSN YAPI satış sürecinde ve sonrasında müşteri ilişkilerinin satışa kadar değil özellikle satıştan sonra başladığını bilerek müşterinin yanında olabilen bir anlayışın temsilcisidir. 

DSN YAPI Bir Winsa Bayisidir.

 

25 yıldır bizlere referans olan siz müşterilerimize teşekkür ederiz.